Reklama

 

Jesteś zainteresowany dodaniem produktów swojej firmy do serwisu znajdzWzielonej.pl?Napisz do nas:

 

reklama@znajdzWzielonej.pl

 

 

 

UWAGA!
Promocja dla nowozałożonych firm!

Przedsiębiorcy prowadzący firmę krócej niż 4 miesiące,
którzy zgłoszą się do nas bezpośrednio,
otrzymają dwa pierwsze miesiące reklamy za symboliczną kwotę 1 zł miesięcznie!

 Serwis znajdzwWzielonej.pl istnieje od kwietnia 2012 roku i już w tak krótkim czasie wzbudził zainteresowanie swoją innowacyjnością. Z szeregu baz zawierających wyłącznie dane firm wyłonił się serwis, w którym użytkownicy mogą wyszukać interesujące ich produkty lub usługi. Intensywnie prowadzona przez nas kampania reklamowa znajdzWzielonej.pl skutkuje m. in.:


- publikacjami w prasie opisującymi nasz serwis (przykładowo: Tydzień Lubuski nr 24/176)


- wysokimi pozycjami w wyszukiwarce Google (naturalne wyniki wyszukiwania), np. opakowania hermetyczne - serwis promuje produkt na drugim miejscu w Polsce

 

- 90% produktów znajdujących się w naszym serwisie wyświetla się na pierwszej stronie wyszukiwania google! Większość na pierwszym miejscu.


- korzystamy z narzędzi google dla reklamodawców. Nasze reklamy adwords wyświetlają się przy naturalnych wynikach wyszukiwania.- prowadzimy także reklamę stacjonarną kolportując do zielonogórskich skrzynek pocztowych tysiące ulotek drukowanych wg poniższego projektu.


- współpracujące z nami firmy promują nas umieszczając na swoich wystawach sklepowych poniższą naklejkę


- portal był szeroko promowany w mediach skupionych wokół Radia Index, poniżej relacja zamieszczona w internecie:


- nasza reklama w piekarniach i sklepach spożywczych w Zielonej Górze! Możecie nas znaleźć każdego poranka kupując chleb zapakowany w torbę z naszą reklamą:- reklama na Facebook`u w rubrykach "sponsorowane", a także jako profil "Znajdź w Zielonej".